sobota, 17 grudnia 2011

"ATAK: Pięść Gniewu!" oraz plebiscyt na Komiks Roku!

Czołem, cwel-fani!
 Jeśli śledzicie poczynania drużyny na fejsbuku, to pewnie już wiecie, że drugi zeszyt [DNC] komiksu jest w fazie produkcji. Będzie to czarno-biały zin, przedstawiający autonomiczną przygodę Supercwela Pięścia, który decyduje się stanąć do ostatecznej walki ze swym odwiecznym rywalem - Vigorem. O wyniku batalii będziecie mogli przekonać się już wkrótce, gdyż prace nad komiksem idą wyjątkowo sprawnie.


W przeciwieństwie do pierwszego zeszytu, który był antologią drużynową, "ATAK" to dzieło wyłącznie dwóch cweli, czyli Zbroja i mnie. Efekty naszej wcześniejszej współpracy można było oglądać między innymi w komiksie pt "Pułapka" wydrukowanym w Kefcie. Wcześniej zdarzało nam się ze sobą pracować robiąc na Bitwach Komiksowych tak zwane antybitwy, czyli paski rysowane gdy ktoś oddawał walkowera. Zazwyczaj było tak, że Zbroj pisał zabawny scenariusz, a ja zabawnie go ilustrowałem - wszystko w ciągu paru godzin. I było bardzo zabawnie.

Proces powstania "ATAK: Pięść Gniewu!" odbywa się na podobnych zasadach, co antybitwy, czyli zbrojowy scenariusz,moje rysunki i szybkie tempo pracy.  Już teraz możemy obiecać, że komiks będzie super śmieszny i na pewno niedrogi. Bądźcie czujni, więcej informacji wkrótce!

A z innych niusów... nominacja do Komiksu Roku 2011. Tak się jakoś złożyło, że "Keft" został wytypowany przez redaktora Pałkę (oj jak my go lubimy) i teraz można na nas głosować na stronie www.komiksyroku.pl. Jeśli podobało się Wam nasze różowe dzieło, to możecie oddać jeden spośród 10 głosów na Kefta. A jak jeszcze napiszecie coś wesołego po głosowaniu, to może wygracie super nagrody. Także zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w plebiscycie. Im więcej motywacji teraz dostaniemy, tym więcej będzie przygód Drużyny Niesamowitych Cweli.

Ku chwale cwelskości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz